- Woonoppervlakte100 m2
- Inhoud331 m3
- Aantal slaapkamers4
- EnergielabelB
Ben je een Zonliefhebber? Zoek dan niet verder!
Heel soms komt er een pareltje voorbij waar je zo kunt intrekken. Dit is er zo één, inpakken en verhuizen. Deze fijne gezinswoning is het helemaal voor (jonge) gezinnen die veel ruimte wensen. Een woning waar je in kunt groeien als gezin; een woning waar je heel lang met veel plezier kunt wonen en waar je je kinderen kunt laten opgroeien. Een woning waar nieuwe herinneringen ontstaan en waar je oude herinneringen ophaalt.
Gelegen in de populaire wijk Oostertocht staat deze verrassend ruime woning. Vier slaapkamers en een bijkeuken zal veel (startende) gezinnen als muziek in de oren klinken. In de op het zuidwesten gelegen achtertuin is het heerlijk van de zomer genieten. De achtertuin is in 2019 aangelegd en is onderhoudsvrij. Naast de grote kunststof berging (ook uit 2019) vindt u hier ook camerabeveiliging (voor en achter). De woning staat nabij diverse voorzieningen zoals; supermarkt, bushalte, scholen etc.
Woning is vrij recentelijk in 2020 flink gerenoveerd. Zo is bijvoorbeeld een nieuwe keuken geplaatst, wc vernieuwd, vloeren vernieuwd en voorzien van vloerverwarming (beneden en boven!), stuc- en schilderwerk en is het elektra uitgebreid. Ook de tuin is flink upgradet met o.a. een veranda, nieuwe schuttingen en fraaie plantenbakken. Kortom, instapkaar!
Bouwjaar 1995, inhoud circa 331 m³, woonoppervlakte circa 100 m², externe bergruimte circa 17 m²,
perceeloppervlakte 152 m².
Indeling
entree, hal met meterkast, nieuwe toilet met fonteintje, trapopgang en deur naar de woonkamer. De diepe woonkamer, met grote schuifpui naar de achtertuin, is licht afgewerkt met onder andere een vernieuwde rustiek tegelvloer met vloerverwarming. Tussen de woon- en eetkamer in vindt u de trapkast en half open keuken. Deze vernieuwde trendy keuken is voorzien van inductie kookplaat, oven, koelkast, vriezer, carrousel kast, vaatwasser, spoelbak en afzuigkap met afvoer naar buiten. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de praktisch bijkeuken met een extra spoelbak, de aansluitingen voor de wasmachine en droger en de achterdeur.
Zoals gezegd ligt de achtertuin op het zonnige zuidwesten en is voorzien van een zeer ruime berging, circa 17 m², met achterom. Liever even geen zon? Dan kunt u heerlijk genieten onder de nieuwe veranda.
Eerste verdieping
Hier vindt u maar liefst 4 slaapkamers. Daarnaast een ruime badkamer met bubbelbad, douchecabine, wastafel in meubel, 2e toilet, radiator en mechanische ventilatie. Ook op deze etage is de vloer vervangen en is voorzien van vloerverwarming. Op de overloop vindt u een vaste kast met de opstelling van de c.v.- ketel.
Woning is in 2020 flink gerenoveerd. Te weten o.a. trap met pvc, keuken, begane grond en de verdieping voorzien van nieuwe vloeren incl. vloerververwarming, extra elektra groepen, nieuwe wc, veranda, schuttingen en plantenbakken maar ook is de woning in zijn geheel gestukt en geschilderd.
Bijzonderheden
Bijzonderheden:
- Energielabel B
- Berging en achtertuin 2019
- Uitbreidingsmogelijkheden d.m.v. een dakopbouw
- Keurige nette instapklare woning
- Aanvaarding in overleg.
Deze tekst is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden.
Kenmerken
Overdracht
- Status
- Verkocht
- Koopprijs
- € 330.000,- k.k.
Bouwvorm
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Liggingen
- Aan rustige weg
Indeling
- Woonoppervlakte
- 100 m2
- Inhoud
- 331 m3
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
Energie
- Energieklasse
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
Buitenruimte
- Tuin
- Geen tuin
- Achterom
- Nee
Bergruimte
- Soort
- Aangebouwd hout
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
Parkeergelegenheid
- Garage
- Geen garage
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren
Dak
- Dak type
- Plat dak
Overig
- Permanente bewoning
- Ja
- Onderhoud binnen
- Uitstekend
- Onderhoud buiten
- Goed tot uitstekend